Tenhle bloček patří pražské manga - anime - Nippon otaku!!!
#> REKLAMY A TAK-tady - SB můžou všude :)
#> CHCETE BÝT SB-tady
#> KLUB PRO OTAKU :3-tady
#> Aktuální bleskovka-tady

A jinak doufám že líbí můj blog ^_^ mno, snažim se, aby se vám líbil ;)

Prosím prosím hlasujte pro mě →→→→TADY←←←← :33

něco k upírům 2

14. června 2009 v 18:27 | Bianca ^_^ |  můj výzkum-upíři
No, tak tady je pokračování mých názorů, protože teď dělám trochu výzkum na tohle téma (wim že je to divný, protože dělat výzkum o upírech, a k tomu mi je 13 [a půl :P])
Pokuď vás to teda zajímá čtěte dál, ale chtělo by to abyste si přečetli i předešlí článek, abyste trochu chápali ;)


takže, tentokrát bez moudrostí na začátek a rovnou k věci.... KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!

s upírama je to těžký, já sem žádnýho nepotkala, takže dost těžko popíšu jak vlastně vypadaj, a ani nwm, jak to s upírama je, ale jde že jsou na ně různý názory, a já sem některý napíšu:

1) mezi nejzákladnější možnost, která je ověřena v minulosti, patří myšlenka, že lidé se po smrti stávají upíry, a v noci ožívají, a chodí zabíjet lidi, nejen tím že jim vysajou krev, byli různé způsoby, ale jde o to, že tyhle věci byli dokázány, ale už někdy během 17.-18. století, takže jistota že to tak je i dnes není, dnes se tyto důkazy už zatajují, existuje možnost že upíři už vymřeli po vyhlazování upírů v té době, protože upíry zabíjeli hned když zjistili že jsou to upíři. Tohle je dokázaná teorie, na ostatní nemám důkazy zatím. Jde teď hlavně o to, že nemam jistotu jak je to s ostatníma teoriema, jak by mohlo z tohohle přejít na ostatní teorie? Že by šlo o teorii vývoje upírů? No, budu se teď snažit zjistit něco víc, protože mě zajímá jak se to s tim vlastně má. Ale k teorii o vývoji se vrátim později.
V tomhle případě by měli upíři být mrtví, zakopaní v hrobu, a jestli jsou upíři by se dalo poznat podle jejich těla. V hrobě by mělo ležet tělo naprosto neporušené, nehnilo by a bylo by na něm i v něm spousta čerstvé krve. A orgány by byli neporušené. Podle tohohle se posuzovali v minulosti jestli ta osoba byla či nebyla upír.
No, chtělo by napsat jakým způsobem zabíleli, ale to neni určitě jisté, krev pily, to ano, ale dají se najít i řeči o tom, že stačilo aby ten upír něco na vás ukázal nebo tak. Ale všichni potom do 8 dnů zemřeli. Někteří se potom také proměnili v upíry, ale ne všichni. Našla jsem v jedný věci co jsem našla, že upír snad jenom jednu osobu kousnul do krku a vysál jí krev, ale důležité je zmínit že snad nikdo neumřel rovnou, ale až po obvyklích 8 dnech. no, u tohohle bych prozatím zkončila. (Visum et repertum - přečtěte si to a uvidíte)

2) tuhle možnost nemam moc rozvinutou, teď jsem se hodně zajímala o historii, ale jde o to, že upíři nemusejí být ani mrtví, jsou živý, a lidi si k sobě lákají jako sirény, najdou si někoho opačného pohlaví, přitáhnou ho k sobě, a pak ... no asi mu vysají krev nebo tak, jak řikám, můj výzkum ještě něni daleko, takže toho tolik newim, a k tomu neznám žádného upíra (a ne tohohle druhu).. Někde se píše a říká, že tito upíři můžou chodit ven i když je slunce, jenom jsou bělejší než lidé, ale jsou prý přitažlivější a mají větší psychickou sílu než ostatní, aby dokázali přilákat oběť. Někde jsem i našla, že se dokážou dostat do snů, a do mysli své oběti. Ale přece jenom by tu krev měli sát z krku jako upíři o kterých se vypráví. A k pití krve- tihle by měli krev pít většinou dobrovolně a rádi, nedokázali ba se ovládat a ani by to nechtěli.

3) tahle možnost je dost podobná předešlé, ale jde o to, že v té předešlé možnosti jenom jde o to, že tihle by se měli dokázat ovládat, neměli by schopnosti jako číst myšlenky a dostávat se do snů, měli by být jenom stále pořád přitažlivější. Ale jen někteří z nich by dokázali proměnit lidi v upíry, jenom ti, kteří se jako upíři narodili a žijí tak, ti kteří byli pozděhi přeměněni by tu schopnost mít neměli. Je tu ale nevýhoda oproti předešlé možnosti, a to ta, že nemžou na slunce, ale to není jisté na 100%... ale jako v minulém případě, a těhle druzích už toho newím tolik, protože mi šlo o historii a dřívější upíry.

4) to je ta, že jde o psychické postižení, které se projevuje tím, že člověk je jako upír. Tato nemoc opravdu je, ale jde o to, že to je psychická nemoc, pravděpodobně způsobená tím, že si člověk namlouvá že je upír, nebo že ho někdo proměnil a tak... no spekulací je hodně, a já nechci psát moc lží (ne že tohle předtim by byla lež, jde jen o to, že tohle jsou moje názory, a to nemusí být pravda), takže u tohohle bych radši zkončila... teda k tomuhle druhu, teď už jenom npíšu pár svejch názorů a konec pro dnešek :)

No, a moje taková myšlenka je, že by upíři 1. typu mohli proměnit lidi už zaživa na upíry, že by někteří odolnější jedince zůstali naživu a tak by mohli začít 2. a 3. možnost existovat, ale jde jen o moje myšlenky, nic neni jistý, ale teďka se nějakou dobu budu zajímat o tyhle věci a zkusim zjistit co nejvíc ^_^ (když tak uvažuju, tohle téma je nevhodný pro můj růžovej blog :D)

Jo, a ještě se někdy upířu dělí do kategorii, ale to je celkem jedno, jde o to, že ten kdo je proměnil je jejich mistr, když se napijou jeho krve, tak se osamostatní a tak..... nwm co je na tom pravdy, ale trvdí se to ke 3.možnosti :3

Doufám že vás tenhle článek zaujal, dalo mi práci ho napsat, a jestli se vám něco nezdá, napište co a já to můžu opravit H_H
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vypadá to, že jste svým pohledem došli až sem, to je dobře! Doufám že se vám tady líbí! A doufám že se tady znova stavíte :3

Locations of visitors to this page