Tenhle bloček patří pražské manga - anime - Nippon otaku!!!
#> REKLAMY A TAK-tady - SB můžou všude :)
#> CHCETE BÝT SB-tady
#> KLUB PRO OTAKU :3-tady
#> Aktuální bleskovka-tady

A jinak doufám že líbí můj blog ^_^ mno, snažim se, aby se vám líbil ;)

Prosím prosím hlasujte pro mě →→→→TADY←←←← :33

Last kiss from my vampire - Pravda městečka

9. srpna 2009 v 14:48 | Bianca ^_^ |  Moje tvorba
Tak rozhodla jsem se pokračovat v tomhle... pod perexem, jenom varuju že je to blbost, protože to píšu já, a nwm jestli jsem talentovaná nějak extra... Mno jenom čtěte... A asi to bude kratší, potože ě to odhlásilo a já to jdu teď psát znova protož se mi uložila jenom malá část... ale mělo se to uložit ceý... já to nechápu!! >:( a ten název.. to nwmjestli se hodí...


Bylo 3 dny po tom incidentu. Airinmaru čekal důležitou návštěvu, kterou měl být Kjotaka. Zazvonil zvonek. Airi šel otevřít dveře, myslel že to je on. Ale nebyl. Místo Kjotaky ve dveřích stály dva lidé, které nikdy předtím neviděl. Když otevřel dveře, oni se uklonili a pozdravili. ,,Airinmaru-sama, pojďte s námy. Poslali nás vaši ctění rodiče. Máme vás vyzvednout a dopravit do vašeho rodiného sídla. Čeká nás všechny ještě hodně práce. Proto se prosím rychle připravte, čeká na vás i váš učitel.´´ Airinmaru nic nenamítal, oblékl se a šel. Tou dobou už měl obličej bílý jako prázdný list čerstvého nového papíru. Už prošel některými změnami. Už nebyl úplně člověk. Oblékl se a mohli jít. Nastoupili do luxusního auta, které je vezlo na slíbené místo.
Ve dveřích velkého duomu už čekal Kjotaka. Vypadal znuděně, jako by tam takhle čekal už celý den. Když Airi přišel do dveří, Kjotaka ho hned chytil a táhnul ho dovnitř do domu. U schodů stály Airiho rodiče. On se s nimy přivítal, ale jak nejrychleji to šlo. Kjo vypadal že pospíchá. Šli po schodech nahoru, do místnosti, vypadající jako kancelář nebo kabinet nějakého učitele nebo něco podobného. ,,Takže, hele už teď jsi DOST pozadu, takže se od teď musíš začít učit... Za týden bude ta velká slavnost, takže není moc času. udeš se muset snažit, hlavně protože se od tebe čeká že budeš všechno vědět na tý slavnosti.´´ rychle řekl Kjo a hned se pustil do učení, bylo už na čase, a od dědice se eká že to musí znát.
O čtyři dny později už byl Airi seznámený se vším, chápal to maximálně, jak byla jeho hranice. ,,Teď mi ještě vysvětli, jakto že ty si vlkodlak? Proč si s upírama?´´ vyzvídal od Kjotaky konečně věc, která ho zajímala už dlouho. ,,To víš, moji rodiče byli vlkodlaci, tak jsem i já... A upírům pomáhám protože jsem lovec upírů a dostal jsem na starost tvojí rodinu, ale po nějaké době jsme se už spřátelili, tvoje rodina je z hodných upírů.´´ vysvtlil Kjo. ,,A teď už jdi za rodičema, měli by ti ještě pár věcí vysvětlit a tak na tu slavnost.
Večer toho dne kdy skončila výuka, se Airi beze slova vydal ven. Na ulicích byla větší aktivita než přes den. On nevěděl že v tomto městě žijí hlavně upíři, vlkodlaci a ostatní. Ulice byly pohlcené tmou, pouliční lampy svítila jen málo. Při procházení se na něj dívalo stávíce lidí. Světla, když kolem nich prošel, zhasla. Až poté co se od nich vzdáll se zase rozsvítila. Cítil něco temného poblíž sebe. Stále šel dál. Čím víc se blížil k zdroji toho pocitu, lidí ubývalo. Začal mít trochu strach, zrychlil tempo. Došel k lesu. Viděl, jak nějaký malý chlapec běží mezi stromy, Bezmyšlenkovitě se rozběhl za ním. Ztratil stopu kudy chlapec šel. Najdnou ucítil něco za sebou. Nestihl se otočit. Někdo ho chytil. Cítil jak se blíží něčí ústa k jeho krku. Ze strachu zavřel oči, a doufal že to zmizí. Uslyšel výstřel a ucítil jak ho ta osoba pouští a padá na zem. Po těla zbyl jenom prach. ,,Ty blbečku, co si myslíš že děláš...? Takhle zdrhnout z domu beze slova... tobě asi nedošlo, že v tomhle městě nežijou lidi? Jsou tady upíři, vlkodlaci, tak je to pro neproměněnýho upíra nebezpečný!´´ řekl naštvaně Kjotaka, a odtáhl Airiho domů, kde na něj už čekali vyděšení rodiče. ,,Vypadá o že tě začneme připravovat už teď. Myslim že ty bys potřeboval vylepšit chování.´´ řekl jeho otec. A tím začala příprava Airiho na slavnost.
-----POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ----

Tak vim že nic moc tohle, ale mě nasralo když jsem to dala zveřejnit, ono mě to odhlásilo, a ikdyž mam automatický ukládání, tak se mi to neuložilo všechno, ikdyž mělo... takže na podruhý mě nasralo to psát znova... Svoje připomínky pište do komentářů :3 (to by vás nenapadlo, co? hehe :D) A jestli tam jsou nějaký chyby nbo tak, řekněte, já to opravim, protože tohle jednou možná bude manga, nebo anime, nebo tak, takže nechci tam mít příliš chyb... Mno pokračování bude snad brzo... a budu se snažit nakreslit a naskenovat k tomu nějaký ilustrace :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terkalina ♥your SB♥ Terkalina ♥your SB♥ | Web | 14. srpna 2009 v 14:35 | Reagovat

Je to výborný! :D Na moje slátaniny to nemá xD A to s tim odhlašovánim se mi už taky jednou stalo no já byla mimo :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vypadá to, že jste svým pohledem došli až sem, to je dobře! Doufám že se vám tady líbí! A doufám že se tady znova stavíte :3

Locations of visitors to this page